Број на текстови објавени денес: 0
Урбани вести

НАРАТИВЕН И ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАЈ ПО „ЈАВЕН ПОВИК ЗА ФИНАНСИРАЊЕ НА ПРОГРАМИ И ПРОЕКТИ ОД ЈАВЕН ИНТЕРЕС НА ОПШТИНА ОХРИД ЗА 2019“

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Општина Охрид: Легаизацијата на објектите покрај езерото е според словото на законот

saso user

Информација до Здружението на Пчелари

saso user

ИЗМЕНИ ВО РЕЖИМОТ НА СООБРАЌАЈ

saso user