Број на текстови објавени денес: 0
Сцена

Што има во плакарот на Бритни Спирс? (ВИДЕО)

Само што се вратив дома, погодете што помошничката направила со мојот плакар, вели Спирс во видеото кое го објави на Инстаграм.

Потоа пејачката им дава можност на фановите да ѕирнат во нејзиниот плакар.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Меланија без градник на прославата на 4 јули

saso user

Почина сопругата на славниот фудбалер Вини Џонс од рак на кожа ФОТО

saso user

Никој нема да дознае кога Меган ќе се породи, тоа нема да биде в болница

saso user