Број на текстови објавени денес: 124
Сцена

Девојката на Верати го вжешти Инстаграм

Џесика Аиди, новата девојка на играчот nа ПСЖ, Марко Верати, ги вжешти социјалните мрежи со неколку фотографии поставени на Инстаграм профилот.

Аиди која е модел постави најнови слики направени во Њујорк, а тие предизвикаа  лавина коментари и голем број прегледи на нејзиниот Инстаграм профил.

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Македонскиот режисер Даниел Јовески го освојува балканскиот пазар (ВИДЕО)

saso user

Бебето на Меган и Хари нема да го има Џорџ Клуни за кум

saso user

Емили Ратајковски ја прослави првата годишнина од бракот со голи гради ФОТО

saso user