Број на текстови објавени денес: 0
Спорт

Златни „ајфони“ со гравирано име добија фудбалерите на Ливерпул (ФОТО)

Фудбалерите на Ливерпул добија позлатени телефони „iPhone X“ во чест на освојувањето на Лигата на шампионите.

Секој од телефоните е персонализиран со печатено презиме и број на играчот.

Според „Дејли мејл“, цената на еден ваков телефон е околу четири илјади евра.

Во финалето на Лигата на шампионите на почетокот на месецот, Ливерпул го победи Тотенхем со резултат 2:0.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ѓоковиќ против Милман во финалето во Токио

saso user

Челзи ги започнува подготовките без менаџер

saso user

Крадци влегле во домот на Касемиро додека играше дерби

saso user