Урбани вести

MEET PRESPA!! Многу забава, едукација, спорт, промоција и дружење !

MEET PRESPA!! Многу забава, едукација, спорт, промоција и дружење ! Повелете !!

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Симфонискиот оркестар на Бријанск вечерва во црквата „Света Софија“ на „Охридско лето“

saso user

ЧЕСТИТКА НА ГРАДОНАЧАЛНИКОТ ГЕОРГИЕСКИ ПО ПОВОД 23- ОКТОМВРИ-ДЕНОТ НА МАКЕДОНСКАТА РЕВОЛУЦИОНЕРНА БОРБА

saso user

Градоначалникот на Ресен, Гошаревски направи увид на активностите каде се врши реконструкција на регионалниот пат Битола- Охрид

saso user