Број на текстови објавени денес: 65
Сцена

Кејт Мидлтон стриже овци (ВИДЕО)

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон деновиве ги поминуваат во руралната област Кумбри, каде што се дружат со локалното население.

При посетата браќниот пар пробал да истриже и по некоја овца.

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Таа е прогласена за најубава жена во светот ФОТО

saso user

Прва фотографија од кралското бебе – Меган и Хари го покажаа синот ФОТО

saso user

Шефот на полицијата во Чикаго: Смолет цинично ги искористи болката и гневот на расизмот за да ја унапреди својата кариера

saso user