Број на текстови објавени денес: 13
Сцена

Поповиќ ѝ нуди 100.000 евра на Северина за да се „пресмета“ со Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“

Спорд српските таблоиди, директорот на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ планира во новата сезона, што почнува во септември да вклучи жири од поранешните земји на СФРЈ.

Првото име на овој попис наводно била Северина Којиќ. Српската музичка ѕвезда Јелена Карлеуша, која повеќепати ја исмеваше Северина за снимките и фотографиите што се појавија во јавноста, веќе е во жирито, така што се претпоставува дека заедничкиот настап на двете атрактивни пејачки би било одлично за гледаното шоу.

Српскиот портал „Информер“ пишува дека Саша Поповиќ на Северина ѝ понудил 100.000 евра да стане дел од шоуто и да ѝ одговори на Јелена така што ќе ја спомне нејзината афера со фудбалерот Врањеш.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Николас Кејџ се разведува по само три дена брак! ФОТО

saso user

Трет отказ за само неколку месеци: Меган Маркл остана уште без една асистентка ВИДЕО

saso user

Со помош на донор: Славната пејачка првпат ќе стане мајка во 45. година ФОТО

saso user