Број на текстови објавени денес: 39
Македонија Топ вести

Мицкоски во расхотка во Свети Наум

Како што забележа камерата на Охридскај, претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес уживаше во убавините на Свети Наум.

Мицкоски бесплатно се прошета и со легендарното охридско кајче по изворите кај Св.Наум, нормално без фискална сметка – гратис. За што се молел кај Свети Наум не знаеме.

Охридскај

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Шеф Зоран Андонов: Никој не веруваше во мене

saso user

Груевски со нотарски акт ја доставил оставката во Собрание

saso user

Јанева дојде во СЈО

saso user