Број на текстови објавени денес: 41
Македонија Топ вести

Мицкоски во расхотка во Свети Наум

Како што забележа камерата на Охридскај, претседателот на ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес уживаше во убавините на Свети Наум.

Мицкоски бесплатно се прошета и со легендарното охридско кајче по изворите кај Св.Наум, нормално без фискална сметка – гратис. За што се молел кај Свети Наум не знаеме.

Охридскај

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Уапсен Косовец со фалсификувана дозвола за престој

saso user

Богојески до Мицкоски: Каде сте да ја одбраните честа на војводата Гоце Делчев?

saso user

Алијанса за Албанците: Извештајот на Стејт департаментот е сигнал за тревога Заев да се отцепи од режимот на ВМРО-ДУИ

saso user