Број на текстови објавени денес: 34
Македонија

ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ И ПРЕТСЕДАТЕЛ НА СДСМ ЗОРАН ЗАЕВ -ЖИВО

Вести 22

Posted by Телевизија 24 on Недела, 26 мај 2019

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Изгаснат пожарот кај Љубен, гори кај Велеполе кон Кондово и Свиларе

saso user

Сончево ама со ладно ветре

saso user

Хан: Мора да покажете нула толеранција кон корупцијата!

saso user