Број на текстови објавени денес: 30
Македонија

ИЗЈАВА НА ПРЕМИЕРОТ И ПРЕТСЕДАТЕЛ НА СДСМ ЗОРАН ЗАЕВ -ЖИВО

Вести 22

Posted by Телевизија 24 on Недела, 26 мај 2019

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

И коментаторите од Арена Спорт доаѓаат во Скопје со шампионите

saso user

Драма на Шар Планина: Планинар со срцев удар со полициски хеликоптeр пренесен на скопските клиники

saso user

Градоначалникот Ногачески упати честитка по повод 8-ми Март

saso user