Број на текстови објавени денес: 0
Македонија Топ вести

Заев среќен татко со ќерка матурантка ФОТО

Премиерот Зоран Заев вечерва на фејсбук сподели фотографии со својата ќерка Александра, која е матурантка.

– Мојата ќерка матурантка. Среќен татко – напиша Заев

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Нѐ очекува ветровит и облачен викенд

saso user

Социјалните мрежи горат од говор на омраза, Хелсиншки бара казни за потпалувачите

saso user

(ВИДЕО) Дојди во ГТЦ да гледаме порниќи“??!!!

saso user