Број на текстови објавени денес: 64
Сцена

Прекинато снимањето на „Џејмс Бонд“, Даниел Крег се повредил

Даниел Крег, кој го толкува агентот 007 од 2006 година, се лизнал во текот на снимањето на филмот, и веднаш со авион бил превезен во Америка.

Како што пренесува „Сан“, актерот се повредил во текот на снимањето на една од последните сцени на Јамајка.

Дополнително било потврдено дека дејствието на новиот филм „Бонд 25“ ќе се занимава со животот на агентот Бонд по пензионирањето.

– Во текот на снимањето на Крег трчал и неспретно паднала, подоцна дознавме дека го повредил зглобот. Беше многу незадоволен, мора да паузираме снимањето на филмот – рекол еден од работниците на филмот.

Оваа повреда се случила откако Крег се здобил со цела низа повреди на снимањето на претходните продолженија за популарниот агент. На снимањето на „Казино Ројал“ останал без неколку заби, а снимањето на продолжението „Quantum of Solace“ ќе го памти , бидејќи истегнал мускул.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Лепа Брена стана баба, пресреќна е поради раѓањето на внукот Александар

saso user

Галерија:Експлицитни фотографии од Северина!+18

saso user

Ќерката на Том Круз и Кeјти Холмс во бегалски камп во Грција ФОТО

saso user