Број на текстови објавени денес: 55
Свет

Мајсторе, пази авион! Работници поправале писта отворена за слетување (ВИДЕО)

Работници поправале писта на аеродромот Силвио Петиросо во Парагвај кога наишол авион.

Еден од нив брзо седнал во возилото за да го премести, а авионот поминал само неколку метри над него.

Видеото погледнете го тука.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Помпео: Буџетот на САД ќе се бори против штетното влијание на Русија

saso user

Вонреден Самит на ЕУ за Брегзит

saso user

Северна Кореја тестираше оружје со долг дострел, Трамп „сериозно“ ја проучува ситуацијата

saso user