Број на текстови објавени денес: 81
Сцена

Бившиот на Клои Кардашијан тврди: Спиев со повеќе од 2.000 жени

Бившиот сопруг на Клои Кардашијан (34), поранешениот НБА-кошаркар Ламар Одом (39) напишал мемоари под називот „Darkness to Light“ во кои ја открил зависноста од секс, пренесува магазинот „Пипл“.

– Бев опседнат со сексот толку долго што дури не се ни сеќавам. Зависник сум – рекол кошаркарот.

Одом досега спиел со повеќе од 2.000 жени.

– Имаше премногу стриптизерки за да можам да ги избројам. Тоа не беше голема работа, но често ги плаќав. Никогаш не сум размислувал помалку за нив – раскажал Одом.

Со Клои беше во брак седум години, но и во текот на тој период имал сексуални односи со други жени. Клои отпосле откри дека је изневерувал

– Бев шокиран и посрамотен. Сакав да го вратам времето назад. Сакав тоа да го сокријам, но тоа беше толку болен грев, така што ми беше тешко да го скријам тоа. Имам проблем – заклужил кошаркарот.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Психотерапевтката е последната љубов на Лук Пери

saso user

Мадона полудена од критиките, па на сите им врати на Инстаграм ФОТО

saso user

Се огласи хирургот што ја оперираше водителката на која автобус ѝ ја откина раката: Ги кажа деталите

ohrid_user