Македонија Топ вести

Убедливо водство на кандидатот на СДСМ за градоначалник на Охрид, Константин Георгиески

Од досега обработени 7000 гласачи, убедливо водство на кандидатот на СДСМ за градоначалник на Охрид, Константин Георгиески. Воедно убедливо водство и на кандидатот за претседател Стево Пендаровски.

Охридскај

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Филипче во ОН: Примарната здравствена заштита клучен национален приоритет (ВИДЕО)

saso user

Дерковски: Партиите да ги почитуваат препораките за јавните собири

saso user

ВМРО-ДПМНЕ: Никој не верува дека Заев не е на чело на октоподот

saso user