Број на текстови објавени денес: 2
Сцена

Твитер не дозволи Меланија да слави роденден сама ФОТО

Меланија Трамп го прослави својот 49-ти роденден, а по тој повод на официјалниот твитер-профил на Белата куќа беше објавена фото-честитка.

Но, следбениците бурно реагираа, затоа што честитката не ја прикажува првата дама во кругот на семејството, како што се очекувало, туку како седи сама и е опкружена со фоторепортери.

Креативните не дозволија убавата Меланија да остане сама, па и го сместија и Путин.

 

Hubert@Hubert_de_la_B

Happy Birthday, @FLOTUS 😘

68 people are talking about this

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Трамп се закити со „Златна малина“ за најлош актер

saso user

Ед Ширан ја ожени другарката од детство

saso user

Шокантни тврдења на актерот од „Кум“: Мерлин Монро ја уби Кенеди! (ФОТО)

saso user