Број на текстови објавени денес: 2
Балкан

Хорор во Босна: Со нож го прободил татко си, па убил полицаец

Четириесет и осумгодишен полицаец починал во болница откако бил ранет за време на должност во Босна и Херцеговина.

Тој вчера бил ранет од страна на 44-годишник, кој претходно со нож во градите го прободил својот татко.

При доаѓањето на полицијата, тој ја зел ловечката пушка и пукал кон несреќниот полицаец.

Убиецот имал психички проблеми и се лечел на психијатрија.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Бура, град, снег и молњи во Хрватска ВИДЕО

saso user

Весели: Таксата кон Србија и БиХ останува, нема да се потчиниме на Вучиќ

saso user

Опозицијата во Србија бара ослободување на приведените или мирни протести

saso user