Број на текстови објавени денес: 64
Сцена

Кање Вест на колена заплака пеејќи ја новата песна ВИДЕО

Популарниот рапер Кање Вест при изведбата на новата песна „Water” на Коачела фестивалот, не можеше да им одолее на емоциите, па се расплака пред публиката.

Видеото од сто тоа, стана хит на интернет. Кога пејачот почнува да плаче, камерата се доближува во широк кадар, за да му ги сними и солзите.

Во тие мигови, пејачот паднал на колена и останал „замрзнат“ неколку секунди.

Embedded video

Def Jam Recordings

@defjam

YE 🙌

95 people are talking about this

ФОТО: EPA / ETIENNE LAURENT

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Луис Хамилтон „уловен“ со поранешна механичарка ФОТО

saso user

Силвестер Сталоне со семејството пристигна во Сплит, во Хрватска ќе го прослави 73. роденден

saso user

Пресврт во истрагата за нападот врз Смолет, самиот платил за да го претепаат?

saso user