Број на текстови објавени денес: 80
Македонија Топ вести Урбани вести

Вечер во Охрид победничкиот митинг ,изберете ги најдобрите за вашата иднина (Видео)

 

Фотографија на Константин Георгиески - официјална страна.

Фотографија на Константин Георгиески - официјална страна.

Фотографија на Константин Георгиески - официјална страна.Фотографија на Константин Георгиески - официјална страна.Фотографија на Константин Георгиески - официјална страна.

Фотографија на Константин Георгиески - официјална страна.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ќе ја снема дивата депонија во Бутел за која падна првата кривична во историјата на Скопје

saso user

Јане Ченто: Ми нудеа да работам во УБК, но одбив

saso user

Нова скандалозна „бомба“, но сега таргет Драги Рашкоски?!

saso user