Број на текстови објавени денес: 0
Македонија Сцена

Црвенковски е мангуп, едногласни се Силјановска и Пендаровски ВИДЕО

Претседателските кандидати Гордана Силјановска и Стево Пендаровски со ист збор го опишаа поранешниот претседател Бранко Црвенковски во емисијата „Еден на еден“ иако одделно гостуваа.

На прашањето како со еден збор би го опишале експретседателот Црвенковски и  двајцата кандидати одговорија „мангуп“.

Погледнете ја „Еден на Еден” со претседателските кандидати Гордана Силјановска Давкова и Стево Пендаровски:

 

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Копија на мама: Ќерката на Моника Белучи е вистинска убавица ФОТО

saso user

Состанок на мешовитата комисија за граничната линија со Албанија

saso user

Заев-Мeкарти: Видливи се резултатите од реформите, продолжуваме со поддршката

saso user