Број на текстови објавени денес: 0
Сцена

Непрепознатливата Мег Рајан жртва на пластичните операции ФОТО

Кариерата на холивудската миленичка Мег Рајан катапултираше во ѕвездите благодарение на романтичните комедии „Кога Хари ја сретна Сали“, „Романса во Сиетл“, „Кејт и Леополд“, „Француски бакнеж“, „Имаш порака“.

Актерката ненадејно исчезна од големото платно, бидејќи знаеше колку Холивуд е суров кон жените во одредена возраст, па одлучила да се подмлади.

Желбата засекогаш да остане млада скапо ја чинела.

Мег Рајан (57) оваа недела ја прослави 30-годишнината од еден од своите најпознати филмови – „Кога Хари ja сретна Сали” во Холивуд.Покрај неа на црвениот килим се појави и Били Кристал, нејзиниот колега од овој култен филм.

Сепак, вниманието било свртено кон Рајан, која ги привлекла погледите на присутните со своето „замрзнато“ лице без брчки.

Сè започнало со филерот за усни, но за жал, Рајан не запрела тука. Нејзиното лице изгледа сосема поинаку, непрепознатливо – јаболчниците, челото, обликот на лицето… Актерката очигледно станала зависна од пластичните операции.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Шарлиз Терон: Веќе 10 години немам момче

saso user

Лејди Гага: Во детството трагав по уметничко патување како Енди Ворхол, Боуви и Мик

saso user

Бакингемската палата ќе блокира „непристојни пријатели“

saso user