Број на текстови објавени денес: 34
Видео Македонија Топ вести

Ексклузивно видео: Д-р Ристо Балевски во Виена посветено на лицата со ретки болести

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Мијалков: Израелци ни поднесоа извештај дека во Скопје се прислушува со уреди кои не се од МВР

saso user

Судска медицина: Не се вадени органи кај починатите лица

saso user

Г-дин Генерал Георгиески, мирно!, на лево порвнувајсе!

saso user