Број на текстови објавени денес: 96
Мода

Џенифер Лопез и Алекс Родригез рекламираат очила за сонце

Новопечените свршеници Џенифер Лопез и Алекс Родригез се поврзаа и во модниот свет, за новата кампања за очила за сонце на брендот Квеј Австралија.

– Квеј Австралија е еден од моите омилени брендови откако ги открив пред неколку години. Се вљубив во нив и оттогаш редовно ги носам. Кога се појави можноста за соработка, веднаш знаев дека тоа е полн погодок. А, тоа што работев со Алекс, беше само голем бонус. Тој исто така сака очила за сонце, како и јас, изјави Џенифер Лопез.

Сликите од кампањата се дело на Саша Самсонова, а сесијата се одржа во Мајами. Од „мачкини очи“ до авијатичарскиот модел, овие дизајни совршено ќе го истакнат секој стил за летниот период.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Секси пожарникари од календар ќе гасат оган во женски срца

saso user

Лондонската модна недела отворена со дезени со сперматозоиди ФОТО

saso user

Модниот свет во солзи поради смртта на Лагерфелд: Од Шанел објавија кој ќе го наследи

saso user