Број на текстови објавени денес: 0
Сцена

Свршеникот на Џенифер Лопез уловен со модринка под окото (ФОТО)

По информациите дека ја изневерува Џенифер Лопез, нејзиниот свршеник Алекс Родригез е фотографиран со модринка под окото.

Во тој миг тие биле на аеродром во Мајами по пристигнувањето од престој на Бахамите.

Поранешниот бејзбол-играч неодамна ја запроси поп-дивата, а по само неколку дена во медиумите се појавија гласини дека тој се гледа со други девојки.

ФОТО: EPA / NINA PROMMER

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Првите резултати од обдукцијата на Шабан Шаулиќ покажаа од што настрада кралот на српската народна музика

saso user

Холивудска актерка призна на суд дека била дел од бизарен секс култ, ѝ се заканува казна од 40 години затвор ВИДЕО

saso user

Бен Стилер моли за сириските бегалци: Не ги сметајте за демони, отворете ги вратите!

saso user