Број на текстови објавени денес: 132
Сцена

Дејвид Гета го залуде 24 години помлада Кубанка ФОТО

Познатиот диџеј Дејвид Гета (51) во моментов ужива на одмор со 24 години помладата девојка Џесика Ледон, која е вистинска сензација на плажата.

Во минијатурното танга бикини Кубанката Џесика со бомбастичната фигура ги привлекува погледите на сите присутни на плажата, а според изразот на лицето , јасно е дека и Дејвид ужива покрај ваква убавица.

Гета поради атрактивната Џесика, со која е во врска од 2015 година, се разведе од сопругата Кети со која беше во брак цели 22 години и со која има две деца, 13-годишниот син Тим Елвис и деветгодишната ќерка Енџи.

FOTO: Instagram/Printskrin

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Откриено кој му го уништи бракот на Џеф Безос: Братот на неговата љубовница ги продал секси фотографиите за 200.000 долари!

saso user

Весна Бејби Петрушевска прослави јубилеј, 25 години брак со МНТ

saso user

Наградата „Златна мечка“ за филмот „Синоними“

saso user