Сцена

Забавата за бебето на Маркл во најлуксузниот хотелски апартман во САД (ФОТО)

Забавата за бебето на Меган Маркл, која ја организирале Серена Вилијамс и Амал Клуни, наводно чинела околу 350.000 долари.

Таа се одржала во најлуксузниот хотелски апартман во САД, кој чинел 75.000 долари за една ноќ.

Апартманот се состои од 5 спални соби, 6 бањи, 5 камини, огромни тераси со неверојатен поглед.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

Ремиксот на Cyrillic за евровизиската Proud објавен на најголемиот музички канал ВИДЕО

saso user

„Ај Кју“ го продава евровизискиот костим за 5.000 долари, за кој ја добија наградата – најлошо облечени ФОТО

saso user

Рита Вилсон го објави својот телефонски број од карантинот: Почнав да полудувам! ВИДЕО

saso user