Број на текстови објавени денес: 9
Видео

ПО ПАТОТ НА ВИСТИНАТА – КЛИМЕНТОВИОТ УНИВЕРЗИТЕТ МАКЕДОНСКИ БРОД

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО – ПАСТРМКА 2012 Најодговорниот концесионер во Македонија

ohrid_user

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО:ЦЕЛ ОХРИД СОБИРА ДОНАЦИИ ЗА САРА, ЛАЗЕ ТАНЕСКИ И СДСМ ОХРИД НА ПЕВАЉКА ОПУШТЕНО!??

ohrid_user

ВИДЕО – Коне

ohrid_user