Број на текстови објавени денес: 24
Видео

Отец Пимен ,МПЦ не го менува името,екслузивна изјава Охридскај (Видео)

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ПАТОПИС

ohrid_user

ВИДЕО Посветено на охридската жива легенда Томчо Балабан

ohrid_user

СПОМЕНАР(ВИДЕО) ВО СПОМЕН НА ЖИВКО СТАМАТОВСКИ И РОДНОТО СЕЛО НА КУЗМАН КАПИДАН -ВРБЈАНИ

ohrid_user