Број на текстови објавени денес: 105
Видео

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: СИЛВИ БЕНД И СПУТНИК ,ПОД МУРЕНКАТА ВО ОХРИД

Магијата на нормалниот ноќен живот во Охрид ,некогаш треба и да се доживее. Во центар на Охрид , под Муренка на настапот на Силви Бенд, охридскиот Кајчар-Спутник приреди вистинско шоу на песните на Мајкал Џексон.Вреди да се погледне видеото , спектакуларната игра на Спутник беше попратена со оваации и голем број на гости-гледачи кој уживаа во прекрасната кореографија.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО: СНЕГ ВО ОХРИД,КОЈ НЕКОГО ГО ИЗНЕНАДИ !!-ИНСЕРТИ

ohrid_user

ВИДЕО – ПАСТРМКА 2012 Најодговорниот концесионер во Македонија

ohrid_user

ВИДЕО – Вистината за Студенчишко блато

ohrid_user