Број на текстови објавени денес: 10
Видео

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО:ЦЕЛ ОХРИД СОБИРА ДОНАЦИИ ЗА САРА, ЛАЗЕ ТАНЕСКИ И СДСМ ОХРИД НА ПЕВАЉКА ОПУШТЕНО!??

Додека цел Охрид и Македонија,масовно пристапија кон собирање на Донација за лекување на малата Сара Настовска ,ОО на СДСМ Охрид ,опуштена. Имено кога во тек е најголемата акција за собирање на донација за лекување на малата Сара , првиот охридски социјалдемократ, претседателот на ОО на СДСМ Охрид , придружуван од советници и убаво женско друштво , се опушта на певаљка?!

Екипата на Охридскај , мудро ги следи сите постапки на ОО СДСМ Охрид и Лазе Таневски,така бевме свидетели , како Таневски и неговото друштво , повеќе практицираат уваба певаљка ,добра лапачка , а се помалку донација!?

Од приложеното видео , може јасно да увидите како првиот охридски социјалдемократ се опушта, не симнувајќи поглед од убавото деколте на певаљката.Некој од мака собира пари , Лазе од бес лепи пари на певаљка,УБАВО ДЕКОЛТЕ?!Ќе беше достоинствено и чесно , да и овозможиме живот на Сара, наместо да се луксузираат по певаљки!

Видео- домашни совесни служби!

Превземањето на содржината е дозволено за сите отсвем за Мактел.мк,Охрид1 и Скопје 1

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

УЛИЧЕН СВИРАЧ ВО ДОРТМУНД- МАКЕОДНСКО ДЕВОЈЧЕ (ВИДЕО)

ohrid_user

САМОИЛОВА ПАТРИЈАШИЈА ДЕЛ 2-РИ

ohrid_user

САМОИЛОВА ПАТРИЈАШИЈА

ohrid_user