Број на текстови објавени денес: 3
Видео

ВИДЕО- ТРИТЕ УНИВЕРЗИТЕТИ НА ПАВЛЕ МИТРЕСКИ ОД АВТОРОТ КРИСТИНА АЛЕКСИЕВСКА

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО : НОЌНА ПРОШЕТКА СО БИДЕРОТ НА ОХРИДСКАТА ФЛОТИЛА -БРОД „ГАЛЕБ“

ohrid_user

ВИДЕО Посветено на охридската жива легенда Томчо Балабан

ohrid_user

(Видео Тв Морис-Охрид)Оливер Спасовски денеска во Полициската станица во Струга ги прими возилата што како донација за Одделот за гранични работи и миграција при МВР ги додели германското Сојузно министерство за внатрешни работи.

ohrid_user