Број на текстови објавени денес: 123
Видео

(Видео Тв Морис-Охрид)Оливер Спасовски денеска во Полициската станица во Струга ги прими возилата што како донација за Одделот за гранични работи и миграција при МВР ги додели германското Сојузно министерство за внатрешни работи.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

(Видео) Отворена прогарама со директорката на ЈП„Градски Пазар“-Охрид Кристина Крлеска Деспотовска

ohrid_user

ВИДЕО:АНКЕТА И ИЗЈАВИ ОД ПРОСЛАВАТА НА УСПЕНИЕ НА ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА ВО СКРЕБАТНО

ohrid_user

Ексклузивно видео: Д-р Ристо Балевски во Виена посветено на лицата со ретки болести

saso user