Број на текстови објавени денес: 1
Видео

ВИДЕО: СНЕГ ВО ОХРИД,КОЈ НЕКОГО ГО ИЗНЕНАДИ !!-ИНСЕРТИ

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

(Видео)Благојчо Горгиев : Премиере Зоран Заев и другар Сашо Денесовски ви благодарам за добрината,доколку небевте ВИЕ јас денес немаше да имам можност да излезам и да го прославам денот, ви благодарам од СРЦЕ И ДУША

ohrid_user

ВИДЕО- СЕ ОДРЖА „ОХРИДСКА СОФРА 2018“

ohrid_user

(Мега галерија&Видео) Светско ,а наше Др Ристо Балевски

saso user