Видео

ВИДЕО: СИЛНА ЕКОНОМИЈА ШАНСА ЗА СИТЕ ОД ОХРИД

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО: „АД општина Охрид“ ги мрази лицата со попреченост,за нив тие е небитни,додека пари делат по браќа, сестри, швалерки и купување на личниот мир.

ohrid_user

(Ексклузивно Видео) Резил држава , сите дивоградби во Авто Камп „Градиште“ Охрид.

saso user

(ВИДЕО)ГЕОРГИЕСКИ: Заедно да продолжиме на патот кој што ни го трасира нашиот градоначалник Јован Стојаноски.

ohrid_user