Број на текстови објавени денес: 0
Видео

(Видео) Отворена прогарама со директорката на ЈП„Градски Пазар“-Охрид Кристина Крлеска Деспотовска

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО: Сите лаги на Академик Грозданов за Самоиловата Патријашија ,Дел 2-ри

ohrid_user

ЕСКЛУЗИВНО ВИДЕО ДЕЛ 2-РИ – ВИСТИНАТА ЗА САМОИЛОВАТА ПАТРИЈАШИЈА КОЈА ЈА СОКРИ ПАСКО КУЗМАН И ДРЖАВНИОТ ВРВ

ohrid_user

ВИДЕО: БАДНИКОВА ЛИТИЈА НА МЛАДИТЕ КОЛЕДАРЧИНА ВО ОХРИД

ohrid_user