Број на текстови објавени денес: 123
Видео

ВИДЕО : НОЌНА ПРОШЕТКА СО БИДЕРОТ НА ОХРИДСКАТА ФЛОТИЛА -БРОД „ГАЛЕБ“

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ЕСКЛУЗИВНО ВИДЕО ДЕЛ 2-РИ – ВИСТИНАТА ЗА САМОИЛОВАТА ПАТРИЈАШИЈА КОЈА ЈА СОКРИ ПАСКО КУЗМАН И ДРЖАВНИОТ ВРВ

ohrid_user

ПО ПАТОТ НА ВИСТИНАТА – КЛИМЕНТОВИОТ УНИВЕРЗИТЕТ МАКЕДОНСКИ БРОД

ohrid_user

ВИДЕО: ПОСВЕТЕНО НА ЖИВАТА ОХРИДСКА ЛЕГЕНДА ТОМИСЛАВ ТОМЧО БАЛАБАН

ohrid_user