Број на текстови објавени денес: 0
Видео

ВИДЕО-„Бившот Командир од ПС Кочани ја води операцијата ЏОГЕР во Струмичкиот Затвор“

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ЕСКЛУЗИВНО ВИДЕО ДЕЛ 2-РИ – ВИСТИНАТА ЗА САМОИЛОВАТА ПАТРИЈАШИЈА КОЈА ЈА СОКРИ ПАСКО КУЗМАН И ДРЖАВНИОТ ВРВ

ohrid_user

(Видео) Милошевски,Не ќе го изговараш напразно името на Господа, твојот Бог, зашто Господ не ќе го остави неказнет оној кој го зема напразно Неговото име!

saso user

ВИДЕО : НОЌНА ПРОШЕТКА СО БИДЕРОТ НА ОХРИДСКАТА ФЛОТИЛА -БРОД „ГАЛЕБ“

ohrid_user