Број на текстови објавени денес: 0
Видео

ВИДЕО: „АД општина Охрид“ ги мрази лицата со попреченост,за нив тие е небитни,додека пари делат по браќа, сестри, швалерки и купување на личниот мир.

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО Посветено на охридската жива легенда Томчо Балабан

ohrid_user

СПОМЕНАР(ВИДЕО) ВО СПОМЕН НА ЖИВКО СТАМАТОВСКИ И РОДНОТО СЕЛО НА КУЗМАН КАПИДАН -ВРБЈАНИ

ohrid_user

ЕСКЛУЗИВНО Видео – Вистината за Самоиловата Патријашија која ја сокри Паско Кузман и државниот врв.

ohrid_user