Број на текстови објавени денес: 101
Видео

ВИДЕО:АНКЕТА И ИЗЈАВИ ОД ПРОСЛАВАТА НА УСПЕНИЕ НА ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА ВО СКРЕБАТНО

Сите авторски права се задржани. Преземањето на вести исклучиво со договор со издавачот, и задолжително поставување на Hyperlink

Поврзани вести

ВИДЕО – Прес на градоначалникот Никола Бакрачески

ohrid_user

ПАТОПИС

ohrid_user

ВИДЕО – ПАСТРМКА 2012 Најодговорниот концесионер во Македонија

ohrid_user